Aký darček si vybrať?

Ak hľadáte darček pre milovníka technológií, môže byť výber správneho darčeka zložitý. Naša široká ponuka držiakov na TV, monitory, mobily a tablety vám ale umožní vybrať perfektný darček pre každého.


Začnite tým, že zistíte, čo konkrétne daná osoba potrebuje alebo by sa jej mohlo hodiť. Má napríklad v obývacej izbe televíziu, ktorú by rada mala na stenu? V takom prípade by ste mohli zvoliť držiak na TV, ktorý sa ľahko pripevní k stene a umožní osobe pohodlne sledovať televíziu zo všetkých uhlov. A ak má rada technológie, tak prečo nekúpiť rovno elektrický držiak na televíziu?

HS-B57 držiak na TV na diaľkové ovládanie

Má daná osoba veľký monitor na pracovnom stole? V takom prípade by ste mohli zvoliť držiak na monitor, ktorý sa pripevní na stôl alebo na stenu a umožní monitoru pohodlne nastaviť do požadovanej výšky a zároveň získať viac miesta na pracovnom stole.

F-80

Alebo možno hľadáte darčeky pre niekoho, kto rád cestuje a vždy má svoj mobil alebo tablet po ruke. V takom prípade by ste mohli zvoliť držiak do auta, ktorý umožní danej osobe pohodlne a bezpečne používať svoje zariadenie počas jazdy. Držiak na telefón si môže so sebou zbaliť aj na cesty lietadlom, pokiaľ si bude v mieste požičiavať auto, bude sa tak lepšie v cudzej krajine riadiť.

R1B zlatý automatické nabíjanie

Vytipované darčeky nájdete priamo vo vyhradenej sekcii "darčeky z nášho sortimentu".

Neviete si rady?

My vám poradíme

Do poradne

info@lacnedrziaky.sk
+421 948 151 569