S držiakmi bude obsluha televízora, mobilného telefónu, projektora alebo monitora hračkou a zábavou. Držiaky na TV zaistí pohodlné sledovanie obľúbených relácií z ideálneho pozorovacieho uhla. Vďaka držiaku na monitor ušetríte miesto na pracovnom stole a navyše budete správne sedieť. Pomocou držiaka na mobil ho môžete napríklad v aute umiestniť na viditeľné miesto, čím znížite riziko nehody. Držiaky na projektory patrí medzi profesionálne zariadenia pre ideálne premietanie. Pri sledovaní videí na tabletu určite využijete držiak na tablet. V kuchyni pre ušetrenie miesta odporúčame využiť držiak na mikrovlnku.

Zobraziť viac

Filtrácia

Filtrácia

Viac
Viac
Viac
Viac
Viac
Viac
Viac
Viac
odmmdomm
oddo
odkgdokg
Vymazať všetky filtre

Produkty

Držiaky na TV umožňujú zavesenie TV na stenu. V našej ponuke nájdete držiaky pre všetky typy i značky televízorov ako sú LED, LCD, PLAZMA, Samsung, LG, Sony, Panasonica ďalšie. Nové a moderné TV sú určení na uchytenie na stenu.


Stolné držiaky na monitory sú nevyhnutným doplnkom každej kancelárie. Nielen že šetrí miesto na stole, ale tiež pomáhajú správnemu držaniu tela. Umožňujú totiž vo väčšine prípadov výškové nastavenie monitora, vďaka ktorému si nastavíte ideálnu výšku obrazovky. Nástenné držiaky na monitory sú vhodné pre menšie obrazovky a pre ich zavesenie na stenu.


Držiak na mobil do auta nesmie chýbať v žiadnom aute. Pomocou držiaka nemusíte držať mobilný telefón v ruke, čím sa rapídne zvyšuje bezpečnosť jazdy. V posledných rokoch tiež stúpa obľuba držiakov na mobil na bicykel. Pri jazde na bicykli tak môžete sledovať GPS a údaje o jazde, alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu.


Držiaky na tablet napríklad do auta zase zabavia deti pri dlhých cestách. Vy nebudete rušení a môžete sa naplno venovať riadeniu vozidla.


Novým doplnkom kuchýň a jedální sú držiaky na mikrovlnku. Veľkou výhodou je ušetrenie miesta, lebo mikrovlnku umiestnite na stenu. Voľné miesto tak môžete oveľa efektívnejšie a lepšie využiť.