Držiaky na mobil sú výborným pomocníkom. Pri riadení auta využijete držiaky na mobil do auta, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy, pretože sa môžete sústrediť iba na riadenie. Ak radi využívate bicykel, budú sa určite hodiť držiaky na mobil na bicykel. Máte radi voľné ruky pri čítaní alebo sledovanie videí na mobile? Potom sú priamo pre Vás držiaky na mobil na stôl.

Zobraziť viac

Filtrácia

Filtrácia

Viac
Viac
Viac
odkg
Viac
Viac
oddo
odkgdokg
Vymazať všetky filtre

Produkty

Mobilné telefóny sa stali bežnou súčasťou našich životov. Málokto si vie život bez neho predstaviť a takmer všetci ho chceme mať neustále na očiach a pod kontrolou.


Ak často cestuje, je držiak na mobil do auta nevyhnutnou výbavou. Hľadanie telefónu na zadnom sedadle alebo v taške je nielen nepraktické, ale za jazdy veľmi nebezpečné. Mobilný telefón upevníte do držiaka a môžete sa bezpečne a pohodlne venovať riadeniu a telefón tak budete mať stále po ruke a pod kontrolou. Držiaky sa delí na magnetické, do mriežky a na sklo. Záleží potom na konkrétnom užívateľovi, aký zvolí druh.


Každý správny cyklista má dnes už držiak na mobil na bicykli pripevnený. Predtým bolo veľmi nepraktické mať telefón v kapsičke, batohu alebo vo vrecku. Teraz však s držiakom máte telefón pri sebe a vidíte na neho. Môžete tak využívať GPS, sledovať údaje o jazde alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu. V dnešnej dobe nie je problém ani držiak na tablet na bicykel.


Držiak na mobil na motorku už tiež nie je ničím neobvyklým. Vďaka pevnej hliníkovej konštrukcii môžete bez obáv použiť aj pri jazde v teréne.


Praktické stolné držiaky na mobily sú vhodné do každej domácnosti. Vďaka nim nemusíte držiak telefón v ruke a môžete sa tak venovať ďalšej činnosti.