Typ vášho mobilu

Typ držiaka Stolný
(4)

Umístění kam do auta
(26)
na bicykel
(11)
na stůl
(6)
na motorku
(2)

Umístnenie na stôl
(6)
do postele
(1)

Rozmery vášho mobilu

Úhlopriečka
palců

Šířka zařízení
mm

Značka mobilného telefónu Samsung
(6)
Lenovo
(6)
HTC
(6)
Apple iPhone
(6)
LG
(6)
Parametre držiaku
Farba

Výrobce HS
(6)

Hmotnost
Od
do
kg

Akcia
(1)
Nové
(1)
Skladom
(1)

Cena
Od
do

Akcia
Univerzálny držiak na mobil s dlhým ramenom HS-1006

Univerzálny držiak na mobil s dlhým ramenom HS-1006

19,99 €

Na dotaz

novinka
Držiak na telefón HS-1007

Držiak na telefón HS-1007

23,90 €

Na dotaz

Stojan na tablet HS-2004

Stojan na tablet HS-2004

9,90 €

Na dotaz

Neviete si rady?

My vám poradíme

v našej poradni

po telefóne

+421 948 15 15 69

alebo nám napíšte

poradnadrzaky@gmail.com

Mobilné telefóny sa stali bežnou súčasťou našich životov. Málokto si vie život bez neho predstaviť a takmer všetci ho chceme mať neustále na očiach a pod kontrolou.


Ak často cestuje, je držiak na mobil do auta nevyhnutnou výbavou. Hľadanie telefónu na zadnom sedadle alebo v taške je nielen nepraktické, ale za jazdy veľmi nebezpečné. Mobilný telefón upevníte do držiaka a môžete sa bezpečne a pohodlne venovať riadeniu a telefón tak budete mať stále po ruke a pod kontrolou. Držiaky sa delí na magnetické, do mriežky a na sklo. Záleží potom na konkrétnom užívateľovi, aký zvolí druh.


Každý správny cyklista má dnes už držiak na mobil na bicykli pripevnený. Predtým bolo veľmi nepraktické mať telefón v kapsičke, batohu alebo vo vrecku. Teraz však s držiakom máte telefón pri sebe a vidíte na neho. Môžete tak využívať GPS, sledovať údaje o jazde alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu. V dnešnej dobe nie je problém ani držiak na tablet na bicykel.


Držiak na mobil na motorku už tiež nie je ničím neobvyklým. Vďaka pevnej hliníkovej konštrukcii môžete bez obáv použiť aj pri jazde v teréne.


Praktické stolné držiaky na mobily sú vhodné do každej domácnosti. Vďaka nim nemusíte držiak telefón v ruke a môžete sa tak venovať ďalšej činnosti.


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Další informace