Najlepší držiak mobilného telefónu na bicykel

Držiak na telefón na bicykel je veľmi užitočným príslušenstvom pre každého cyklistu. Či už používate mobilný telefón na navigáciu, hands-free telefonovanie alebo len na počúvanie hudby. Pripevňuje sa na riadidlá, aby ste ho mali vždy po ruke. Odolá aj silným nárazom pri jazde v náročnom teréne. Držiaky sú univerzálne, ale niektoré ponúkajú viac ako iné.


 Držiak mobilného telefónu XT50


Vďaka držiakom na mobilný telefón nemusíte zastavovať, aby ste použili mobilný telefón. Cestovanie tak bude pohodlnejšie a plynulejšie. Držiaky na mobilné telefóny sa dajú pripevniť aj na motocykel.

Pri držiaku telefónu na bicykel nehrá hmotnosť telefónu takmer žiadnu úlohu. Dôležité sú rozmery telefónu a riadidiel, na ktoré budete držiak umiestňovať. Líšia sa aj svojím dizajnom a materiálom. Niektoré z nich dokážu viac než len uchopiť telefón.


Ak ste si istí, na čo chcete držiak použiť, mali by ste si ľahko vybrať z nasledujúcich príkladov.


Držiak na riadidlá HS-F7Pro

Tento nastaviteľný držiak telefónu na motocykel, skúter alebo bicykel ponúka vysokokvalitný a bezpečný držiak telefónu. Výhodou plastovej konštrukcie je nízka hmotnosť a tiež cenová dostupnosť.

Mobilný telefón sa dá ľahko upevniť a nehrozí jeho vypadnutie ani pri väčších nárazoch. Spolu s jednoduchou inštaláciou držiaka na riadidlá je tak vhodný pre nenáročných používateľov.

Možno ho použiť pre všetky mobilné telefóny so šírkou 46 mm až 100 mm. Držiak sa dá otáčať o 360°, takže si môžete nájsť ideálnu polohu pre svoj telefón.


Držiak mobilného telefónu RESOLUT HS-1107

Vysokokvalitná hliníková konštrukcia zaručuje stabilitu. Držiak možno namontovať na bicykel, ako aj na motocykel alebo skúter.

Inštalácia pomocou priloženého imbusového kľúča je jednoduchá. Výhodou je, že sa dá nainštalovať aj priamo do hlavového zloženia (časť, ktorá spája riadidlá a rám bicykla). Telefón sa tak nachádza priamo uprostred riadidiel.

Za cenu necelých 400 Kč vám držiak poskytne pevný úchop, ktorý vydrží aj pri páde z bicykla alebo motocykla. Možno ho použiť pre všetky mobilné telefóny so šírkou od 55 mm do 100 mm. 


Držiak telefónu na bicykel HS REVOLVE 1102

Jednoduchý plastový držiak na mobilný telefón, GPS alebo iné zariadenia. Môžete ho pripevniť na riadidlá a v okamihu nastaviť. Držiak je cenovo veľmi dostupný.

Telefón je pripevnený vo všetkých rohoch, takže nevypadne ani pri väčších nárazoch. Vďaka otočnému kĺbu môžete držiak otočiť do správnej polohy až o 360°.

Držiak je vybavený protišmykovými bodmi, takže telefón je chránený nielen pred poškriabaním, ale aj pred náhodným pádom.

Možno ho použiť pre všetky mobilné telefóny so šírkou 64 mm až 95 mm a výškou 120 mm až 180 mm.


Držiak mobilného telefónu pre motocykel Baseus SUKJA-01

Luxusný držiak na mobilný telefón na motocykel, skúter, bicykel alebo kolobežku. Hlavná konštrukcia je vyrobená z hliníkových zliatin, ktoré poskytujú držiaku dlhšiu životnosť.

Inštalácia a upínanie telefónu je veľmi jednoduché. Telefón upnete pomocou skrutky na boku držiaka. Držiak je dostatočne pevný, aby udržal telefón aj mimo rovných ciest. Držiak tak zaručuje trvalú ochranu počas cesty.

Držiak na mobilný telefón má otočný kĺb, ktorý umožňuje otáčať držiak o 360° podľa potreby a nakláňať ho o 30° nahor a nadol.

Možno ho použiť pre všetky mobilné telefóny so šírkou 67 mm až 88 mm.


Vodotesný držiak mobilného telefónu na bicykel WBB2BK

Vodotesný držiak na rám bicykla vás poteší priestranným vreckom aj puzdrom na mobilný telefón. Toto puzdro obsahuje aj výstup na slúchadlá.

Vrecko ponúka úložný priestor na základné veci na cestovanie na bicykli. Puzdro telefónu poskytuje ochranu pred vodou. Telefón môžete pohodlne ovládať cez priehľadné PVC.

Ak plánujete cestovať na miesta, kde sa váš telefón dostane do kontaktu s vodou, toto puzdro je ideálnym a bezpečným riešením. To všetko za nízku cenu.

Taška na telefón na bicykel je vhodná pre všetky telefóny s maximálnou šírkou 78 mm a výškou 170 mm.


Držiak mobilného telefónu 4v1 s powerbankou XT50


Je vybavený powerbankou, svetlom a klaksónom. Je to skvelá voľba na dlhšie a nočné jazdy.

Držiak poskytuje kvalitné uchytenie telefónu, aby sa zabránilo prípadným pádom.

V balení nájdete všetko potrebné. Pomocou rukoväte na riadidlách môžete pridať držiak s powerbankou, svetlom a klaksónom. Power banku môžete použiť aj na nabíjanie mobilného telefónu na cestách pomocou kábla.

Možno ho použiť pre všetky mobilné telefóny so šírkou od 50 mm do 85 mm.Ak si nie ste istí správnym výberom, radi vám pomôžeme. Neváhajte sa obrátiť na naše poradenské oddelenie.


TIP: Odporúčame zaobstarať si svetlo/batériu na nočnú jazdu na bicykli, ale aj čelovku, ktorá je užitočná napr. pri lepení bytu v noci, keď potrebujete mať voľné ruky, ale stále vidieť na prácu.

Neviete si rady?

My vám poradíme

Do poradne

info@lacnedrziaky.sk
+421 948 151 569