O nás

Naša firma Holders s.r.o. sa zaoberá dovozom a predajom doplnkov k A/V technike. Zameriavame sa výhradne na držiaky na TVstojany na TVdržiaky na mobil a tablety.

Ponúkanému tovaru perfektne rozumieme a dokonale ho poznáme, preto sme vám schopní profesionálne odborne poradiť pri výbere držiaku či iného tovaru.


Snažíme sa byť najlepšími, preto robíme niektoré veci inak. Chceme byť zákazníkovi vždy k dispozícii a to či už pri výbere tovaru alebo pri akomkoľvek inom dotazu.


Chcete poradiť v neskorých či dokonca večerných hodinách? U nás to nie je problém! Kedykoľvek využite náš chat dole na pravej strane.

Potrebujete aby sme vám zavolali? Vôbec nám to nerobí problém! Jednoducho nám napíšte, že s nami chcete hovoriť a my vám kedykoľvek zavoláme. A to aj vo večerných hodinách, ak vám to bude vyhovovať.

Nie ste si istý vhodnosťou držiaku? Behom pár minút a zadarmo overíme kompatibilitu. Budete tak mať istotu, že nebudete musieť riešiť výmenu tovaru.

Prišiel vám tovar, ktorý nie je podľa vašich predstáv? Nevadí! Z výmeny tovaru či úplného vrátenia nerobíme žiadnu vedu! Vždy sa s klientom dohodneme na najlepšom riešení tak, aby bol maximálne spokojný.

Objednávate viac kusov? Využite nezáväzné kalkulácie. Zadarmo a rýchlo pripravíme individuálnu cenovú ponuku na viac kusov tovaru. Kontaktujte nás akýmkoľvek spôsobom.


Chceme poskytnúť všetkým zákazníkom čo najväčšie pohodlie pri výbere tovaru. Preto vám radi kedykoľvek pomôžeme a poradíme. Ušetríme tak váš čas.


Instalace televize do sádrokartonu


V našej ponuke nájdete:

Držiaky na TV

Stojany na TV

Držiaky na mobily

Držiaky na tablety

Stojany na mobily

Stojany na tablety

Držiaky na projektory

Držiaky na reproduktory

Stojany na reproduktory

Držiaky na mikrovlnky

Police pod TV

Najrôznejšie doplnky

Neviete si rady?

My vám poradíme

Do poradne

info@lacnedrziaky.sk
+421 948 151 569