Sprievodca výberom držiaku na TV

Televízne držiaky

Vďaka mnohoročným skúsenostiam už vieme, čo vás pri nákupe televízneho držiaka zaujíma. Preto sme zostavili nášho sprievodcu, ako taký držiak vybrať, na čo si dať pozor a čomu venovať pozornosť. Neustále naše články na základe ďalších skúseností vylepšujeme a pridávame nové. Ak tu nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať a inšpirovať k ďalšiemu doplneniu.

E-mail: info@lacnedrziaky.sk

Telefón: +421 948 151 569


Ako vybrať držiak na TV

Základný prehľad o tom, aký držiak vybrať a ako overiť kompatibilitu s vaším televízorom. Aké sú parametre, ktorými je potrebné sa riadiť a na ktoré naopak nemusíte brať ohľad? 

Čítať viac >>


Čo je to VESA

VESA norma (alebo tiež VESA štandard) je spomínaná pri každom držiaku aj pri TV. Čo si pod tým predstaviť? Kde VESA normu nájdeme? Ako ju môžeme zistiť? Prečo jej venovať pozornosť? 

Čítať viac >>


Druhy držiakov na TV

Veľký a kompletný prehľad všetkých typov a druhov televíznych držiakov. Podrobne popísané rozdiely a výhody. Zistite, z ktorých druhov môžete vyberať a zvoľte ten najvhodnejší.

Čítať viac >>


3+1 krok k výberu TV držiaka

Stručný a jasný prehľad, ako vybrať držiak na TV. Rýchle overenie kompatibility televízora s držiakom. Ako bonus dôležitá a podstatná informácia, ktorú vám v kamennom obchode nepovedia.

Čítať viac >>

Neviete si rady?

My vám poradíme

Do poradne

info@lacnedrziaky.sk
+421 948 151 569