Sprievodca výberom držiaku na TV

Vďaka mnohoročným skúsenostiam už vieme, čo vás pri nákupe televízneho držiaka zaujíma. Preto sme zostavili nášho sprievodcu, ako taký držiak vybrať, na čo si dať pozor a čomu venovať pozornosť. Neustále naše články na základe ďalších skúseností vylepšujeme a pridávame nové. V prípade, že tu nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať a inšpirovať k ďalšiemu doplneniu.


E-mail: info@lacnedrziaky.sk

Telefón: +421 948 15 15 69Ako vybrať držiak na televízor

Základný prehľad o tom, aký držiak vybrať a ako overiť kompatibilitu s vaším televízorom. Aké sú parametre, ktorými je potrebné sa riadiť a na ktoré naopak nemusíte brať ohľad?

Čítať viac >>Čo je to VESA?

VESA norma (alebo tiež VESA štandard) je spomenutá u každého držiaku i pri TV. Čo si pod tým predstaviť? Kde VESA normu nájdeme? Ako ju môžeme zistiť? Prečo jej venovať pozornosť?

Čítať viac >>Typy držiakov

Veľký a kompletný prehľad všetkých typov a druhov televíznych držiakov. Detailne popísané rozdiely a výhody. Zistite, z akých druhov môžete vyberať a vyberte ten najvhodnejší.

Čítať viac >>3 + 1 krok k výberu TV držiaku

Stručný a jasný prehľad, ako vybrať držiak na TV. Rýchle overenie kompatibility televízora s držiakom. Ako bonus dôležitá a podstatná informácia, ktorú vám v kamennom obchode nepovedia.

Čítať viac >>


Neviete si rady?

My vám poradíme

Do poradne

info@lacnedrziaky.sk
+421 948 151 569