Televízne stojany sú skvelým pomocníkom pri prezentáciách, výstavách, školení a pri ďalších akcií. Všetky stojany na TV disponujú systémom vedenia kabeláže - dizajn stojana tak nie je rušený. Podľa zvoleného typu je možné s obrazovkou ďalej manipulovať - otáčať, sklápať alebo výškovo nastaviť. V ponuke nájdete ako stojany na TV statické tak aj TV stojany mobilné (pojazdné).

Zobraziť viac

Filtrácia

Filtrácia

Viac
od
Viac
Viac
Viac
oddo
odkgdokg
Vymazať všetky filtre

Produkty

Stojan na TV je v poslednej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého veľtrhu, výstavy či prezentácie. Svoje uplatnenie nájde tiež v školách, laboratóriách, zdravotníctva a ďalších inštitúciách. Naše prezentačné televízne stojany využíva nespočet firiem, ale niektoré sa dizajnovo hodí aj do domáceho použitia (podľa vkusu zákazníka). Jedná sa o moderné, elegantné a hlavne praktické riešenie ako umiestniť TV.


V súčasnej dobe zahŕňa naša ponuka len overené a kvalitné stojany. Dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka - vždy nájdeme optimálne riešenie.


Vieme zabezpečiť stojany pojazdné (mobilné) - ideálne na zmenu miesta po miestnosti, ale aj statické (pevné) s možnosťou ukotvenia priamo do podlahy. Väčšina stojanov na televíziu ponúka možnosť výškovej regulácie, prípadne aj náklon.


Podľa požiadavky klienta sme schopní zabezpečiť stojany aj s aretáciou pojazdu, policami na príslušenstvo, s možnosťou natočenia obrazovky na výšku alebo tiež stojan na 2 TV.


Všetky TV stojany disponujú systémom pre skryté vedenie kabeláže vnútrajškom konštrukcie. Vďaka tomu kabeláž nekazí okolia stojana a neprekáža.Všetky nami ponúkané stojany na televízory majú profesionálnu konštrukciu, ktorá umožní jednoduchú a rýchlu montáž i demontáž. Ich konštrukcia je v demontovanom stave skladná a ich prevoz je teda možný aj v osobnom automobile.


Veľmi obľúbeným a nami odporúčaným stojanom je napríklad Northbayou AVA-1500, ktorý vyniká výborným pomerom cena / výkon. Ak hľadáte úplne profesionálne riešenie, potom odporúčame stojan EDBAK TR1.Potrebujete televízny stojan len na pár dní a nechcete za neho utrácať zbytočné peniaze? Máme riešenie! Ponúkame tiež možnosť prenájmu stojanov na TV. Pre viac informácií nás kontaktujte.