Televízne stojany sú skvelým pomocníkom pri prezentáciách, výstavách, školení a pri ďalších akcií. Všetky stojany na TV disponujú systémom vedenia kabeláže - dizajn stojana tak nie je rušený. Podľa zvoleného typu je možné s obrazovkou ďalej manipulovať - otáčať, sklápať alebo výškovo nastaviť. V ponuke nájdete ako stojany na TV statické tak aj TV stojany mobilné (pojazdné).

Zobraziť viac

Filtrácia

Filtrácia

Viac
Viac
Viac
oddo
odkgdokg
Vymazať všetky filtre

Produkty

Stojan na TV je v poslednej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého veľtrhu, výstavy či prezentácie. Svoje uplatnenie nájde tiež v školách, laboratóriách, zdravotníctva a ďalších inštitúciách. Naše prezentačné televízne stojany využíva nespočet firiem, ale niektoré sa dizajnovo hodí aj do domáceho použitia (podľa vkusu zákazníka). Jedná sa o moderné, elegantné a hlavne praktické riešenie ako umiestniť TV.


V súčasnej dobe zahŕňa naša ponuka len overené a kvalitné stojany. Dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka - vždy nájdeme optimálne riešenie.


Vieme zabezpečiť stojany pojazdné (mobilné) - ideálne na zmenu miesta po miestnosti, ale aj statické (pevné) s možnosťou ukotvenia priamo do podlahy. Väčšina stojanov na televíziu ponúka možnosť výškovej regulácie, prípadne aj náklon.


Podľa požiadavky klienta sme schopní zabezpečiť stojany aj s aretáciou pojazdu, policami na príslušenstvo, s možnosťou natočenia obrazovky na výšku alebo tiež stojan na 2 TV.


Všetky TV stojany disponujú systémom pre skryté vedenie kabeláže vnútrajškom konštrukcie. Vďaka tomu kabeláž nekazí okolia stojana a neprekáža.Všetky nami ponúkané stojany na televízory majú profesionálnu konštrukciu, ktorá umožní jednoduchú a rýchlu montáž i demontáž. Ich konštrukcia je v demontovanom stave skladná a ich prevoz je teda možný aj v osobnom automobile.


Veľmi obľúbeným a nami odporúčaným stojanom je napríklad Northbayou AVA-1500, ktorý vyniká výborným pomerom cena / výkon. Ak hľadáte úplne profesionálne riešenie, potom odporúčame stojan EDBAK TR1.Potrebujete televízny stojan len na pár dní a nechcete za neho utrácať zbytočné peniaze? Máme riešenie! Ponúkame tiež možnosť prenájmu stojanov na TV. Pre viac informácií nás kontaktujte.