Recenzie TV držiaka HS-X8

HS-X8 je univerzálny dvojramenný držiak TV s možnosťou vysunutia a náklonu nahor i nadol je ideálnym riešením pre nastavenie televízie do požadovaného uhla. Tento držiak je vhodný pre televízie s uhlopriečkou 32"-70" (81-177 cm) s nosnosťou až 45,5 kg a podporuje VESA štandard (rozstup montážnych otvorov) 100x100 až 600x400 mm.


Držiak umožňuje ľahkú manipuláciu, takže si môžete rýchlo nastaviť televíziu podľa svojich potrieb. Vysunutie televízie od steny o 491 mm umožňuje lepší prístup k vypínačom a konektorom. Držiak tiež umožňuje natočenie na obe strany o 75 °, takže môžete ľahko pripojiť kabeláž a USB. Náklon v rozsahu 13 ° zaisťuje ideálny pozorovací uhol a v prípade potreby môžete vyrovnať obraz pomocou korekcie roviny v rozmedzí 4 ° na obe strany.


Držiak tiež ponúka čistý vzhľad, a to vďaka plastovej krytke a lište na kabeláž. Inštalácia je jednoduchá vďaka základnému inštalačnému materiálu, ktorý je súčasťou balenia. Skrutky obsiahnuté v balení nemusia sedieť do všetkých modelov TV, preto odporúčame dokúpiť našu kompletnú inštalačnú sadu HS-99, aby ste mali istotu, že skrutky do TV budú sedieť.


Tento držiak je vhodný pre všetky typy TV, vrátane LCD, plazmy, LED, 3D, OLED a prehnutých televízorov a monitorov všetkých značiek, ako sú Samsung, Sony, LG, Panasonic a ďalšie.

Neviete si rady?

My vám poradíme

Do poradne

info@lacnedrziaky.sk
+421 948 151 569