Teleskopický držiak telefónu do auta HS-1206

Teleskopický držiak telefónu do auta HS-1206

Maximální šířka zařízení 10 mm

Dostupnosť Skladom
Výrobca HS
Farba čierna
23,99 19,99 € bez DPH

Teleskopický držiak s ramenom do auta na mobil HS-1206


Univerzálny držiak na mobilný telefón alebo GPS do automobilu. Vďaka kvalitnej prísavke je možné držiak umiestniť ako na sklo, tak aj na palubnú dosku. Unikátnou vlastnosťou držiaku HS-1206 je možnosť vysunutia ramena do priestoru. Umiestnenie na sklo, či na iný hladký povrch je otázkou okamihu a vzhľadom k pomocnému systému uchytenia je ešte jednoduchší.


Držiak HS-1206 je vhodný na mobilné telefóny, GPS navigácie a ďalšie zariadenia. Šírka uchyteného zariadenia musí byť v rozmedzí 5 až 10 cm. Držiak roztiahnete veľmi ľahko pomocou rozovieracieho tlačidla - ramená sa sami automaticky roztiahnu.


Výhodou je tiež veľká škála možností nastavenia. S vysúvacím teleskopickým ramenom môžete zariadenie vysunúť do priestoru, otočný kĺb u držiaku umožní sklopenie, natočenie do strán či rotáciu o 360 °. So zadným nastavovacím kolieskom pohodlne nastavíte výšku, prípadne pretočíte celý držiak na druhú stranu.


Konštrukcia držiaku je pevná a odolná, bez problémov teda vydrží aj otrasy a nerovnosti na cestách. Dodávame v kompletnom čiernom prevedení.Technické údaje

Hmotnosť výrobku 1 kg
Materiál Plast
Typ zboží Otočné (kĺbové)
Určenie umiestnenia na sklo
Minimálna šírka zariadenia 50 mm
Maximálna šírka zariadenia 100 mm
Umiestnenie kam do auta
Výrobca mobilného telefónu / tabletu Samsung,Lenovo,HTC,Apple iPhone,LG,Huawei,Asus,Nokia,Xiaomi,Univerzálný
V čom je najlepší
  • Teleskopické nastavenie
  • Moderný dizajn
  • Výborný pomer cena / výkon

Neviete si rady?

My vám poradíme

v našej poradni

po telefóne

+421 948 15 15 69

alebo nám napíšte

info@lacnedrziaky.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Další informace